Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Structural Engineer

Fair Recruitment
Kraków
praca stacjonarna
4975 dni temu

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz headhuntingu. Posiadamy bogate doświadczenie w rekrutacji, selekcji, relokacji na międzynarodowych rynkach pracy oraz w Polsce.

Kraków
Numer referencyjny: SE/NOR/1901
Opis stanowiska:

Liczba wakatów:
1

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Miejsce pracy: zatrudnienie w biurze projektowym w Krakowie. Realizacja projektów w Krakowie i w  Norwegii

Opis pracodawcy:

Naszym Klientem jest jedną z wiodących na polskim rynku firm inżynieryjnych z siedzibą w Krakowie.

Nasz Klient świadczy kompleksowe usługi inżynieryjne dla przemysłu naftowego, petrochemicznego, budownictwa i energetyki na terenie całej Europy. Pracownicy zatrudnieni w krakowskim oddziale firmy będą zaangażowani w realizację aktualnie prowadzonych międzynarodowych projektów.

Zakres obowiązków:

  • Analiza strukturalna i obliczenia wytrzymałościowe konstrukcji stalowych lub / i betonowych
  • Projektowanie nowych konstrukcji, modernizacja i analiza istniejących w oparciu o obowiązujące normy
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i rysunków
  • Analizy i obliczenia do projektów wykonywane komputerowo
  • Wskazywanie nowych rozwiązań.
  • Koordynowanie prac z innymi pracowniami na podstawie znajomości praktyki projektowej, precedensów oraz wskazówek
  • Planowanie, ustalanie terminów i kosztów przy użyciu konwencjonalnych narzędzi
  • Udzielanie rad i wskazówek pozostałym inżynierom i kreślarzom uczestniczącym w pracy nad projektem
Wymagania:

  • Minimum 8 lat doświadczenia w projektowaniu konstrukcji budowlanych dla przemysłu rafineryjnego lub stoczniowego
  • Doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów inżynieryjnych w sektorze nafty i gazu
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z obliczeniami wytrzymałościowymi konstrukcji
  • Umiejętność wykonywania w / w obliczeń przy pomocy specjalistycznego oprogramowania - preferowana znajomość STAAD 3
  • Znajomość komputerowego wspomagania projektowania i modelowania 3D
  • Uprawnienia projektowo – budowlane
  • Praktyczna znajomość obowiązującego prawa budowlanego
  • Preferowana znajomość norm I standardów NORSOK
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróżowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
Oferujemy:
  • Okazję do zdobycia unikalnego doświadczenia w ramach pracy w firmie międzynarodowej.
  • Dostęp do najnowszych technik oraz oprogramowania używanego w projektowaniu i zarządzaniu
  • Możliwość rozwoju osobistego wynikajacego z pracy w wielokulturowym środowisku
  • Bogaty program szkoleń w kraju oraz w Norwegii, wspomaganie indywidualnych form edukacji
  • Możliwość pracy za granicą (Stavanger)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (do 12 000 PLN brutto/miesięcznie) + specjalne nagrody i premie za osiągnięte wyniki
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Wyśmienite warunki pracy za granicą (diety, dodatki za podróżowanie, elastyczny system rotacji, pokrycie kosztów podróży, mieszkania oraz ubezpieczenia)
  • Możliwość podróżowania z rodziną
  • Pomoc w ewentualnej relokacji
  • Przyjazne środowisko pracy

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz. 883
z późn. zm.)" Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.