Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Stolarz budowlany, Lakiernik stolarki budowlanej lub samochodowy

F.P.H.U. PARMAX s.c.
małopolskie, Książnice 42 / k. Bochni
praca stacjonarna
6350 dni temu

Ogłoszenie numer: 29776, z dnia 2007-05-31

Firma produkcyjna, produkcja drzwi drewnianych.

Miejsce pracy: małopolskie, Książnice 42 / k. Bochni

Opis stanowiska

Praca przy produkcji drzwi drewnianych Poszukujemy osób na stanowiska: - Stolarz - Lakiernik stolarki budowlanej lub samochodowy - Pomocnik

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - dokładność i odpowiedzialność - punktualność

Oferujemy

Pracę w renomowanej firmie Umowe o pracę Atrakcyjne warunki płacowe