Zobacz więcej ofert pracy

Stażysta

Supremum Group Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
7033 dni temu

Ogłoszenie numer: 9646, z dnia 2005-04-15

Jeśli jesteś studentem i nie masz doświadczenia zawodowego, ale jesteś twórczy, kreatywny i dobrze orientujesz się w środowisku Internetu to możesz być osobą, której poszukujemy!

Stażysta

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Agencja Reklamowa Supremum Group poszukuje kandydata na stanowisko STAŻYSTY w Dziale Administracyjnym i Dziale Kreacji. Wymagania: - znajomość języka angielskiego (przynajmniej poziom FCE) - znajomość środowiska Internetu i pakietu MS OFFICE - dyspozycyjność - 20 godzin tygodniowo przez okres od 2 do 6 miesięcy Ofertę zawierającą Curriculum Vitae, list motywacyjny i fotografię prosimy przesyłać na adres: Dział Personalny Supremum Group Rynek Główny 30, Kraków 31-010 lub praca@supremum.pl

Wymagania

Wymagania: - znajomość języka angielskiego (przynajmniej poziom FCE) - znajomość środowiska Internetu i pakietu MS OFFICE - dyspozycyjność - 20 godzin tygodniowo przez okres od 2 do 6 miesięcy

Oferujemy

- doświadczenie zawodowe - pracę w młodym, reatywnym zespole - szansę rozwinięcia swych umiejętności