Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
STAŻ w dziale redakcyjnym

Odzieciakach.pl
świętokrzyskie, Praca zdalna
praca stacjonarna
5178 dni temu

Ogłoszenie numer: 101802, z dnia 2010-06-11

Jeżeli interesuje cię medycyna dziecięca, położnictwo, psychologia, zagadnienia związane z wychowaniem
i pielęgnacją dzieci, aspekty prawne i społeczne dotyczące rodzicielstwa, pedagogika lub tematy pokrewne, zapraszamy do odbycia stażu w nowo powstającym portalu dla rodziców! Do naszego działu redakcyjnego poszukujemy Stażystki / Stażysty na okres około 3 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy.

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Praca zdalna

Opis stanowiska

  • wsparcie Redaktora Naczelnego przy konstruowaniu planów wydawniczych
  • pisanie tekstów/artykułów na zadane tematy
  • czynne poszukiwanie informacji i "newsów" dla zadanej kategorii wiedzowej

Wymagania

  • mile widziana osoba studiująca (pediatria, położnictwo, prawo, dietetyka, turystyka, pedagogika, kategorie pokrewne) lub po studiach
  • zainteresowanie szeroko pojętą tematyką związaną z dziećmi i/lub rodzicielstwem
  • szybkie nawiązywanie kontaktów, otwartość, ambicja i dobra organizacja czasu pracy
  • posiadanie płynności piśmienniczej (tzw. "lekkie pióro")
  • biegłość w posługiwaniu się komputerem (MS Office)
  • swoboda w posługiwaniu się Internetem
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • staż w ramach nowatorskiego projektu interaktywnego, zarządzanego przez doświadczony zespół
  • zdobycie doświadczenia w pracy redakcyjnej