Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Urząd Statystyczny w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
34 dni temu
Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 141693

Warunki pracy

  • Praca biurowa
  • Użytkowanie sprzętu biurowego
  • Praca przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie
  • Zagrożenie korupcją
  • Deklaracja dostępności: https://warszawa.stat.gov.pl/deklaracja-dostepności/

Zakres zadań

  • Przygotowuje i przeprowadza zamówienia publiczne oraz monitoruje zawarte umowy i udzielone zlecenia
  • Prowadzi sprawy związane z przygotowywaniem i realizacją budżetu
  • Prowadzi sprawy związane z obsługą aplikacji do zaopatrzenia pracowników w niezbędne materiały eksploatacyjne

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
  • Doświadczenie zawodowe: powyżej 4 lat w obszarze nabywania towarów, usług lub robót budowlanych
  • Znajomość prawa zamówień publicznych i ustawy o finansach publicznych
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu udzielania zamówień publicznych
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym aplikacji biurowych, w szczególności MS Excel w stopniu średniozaawansowanym
  • Umiejętność wykorzystania wiedzy i otwartość na doskonalenie zawodowe
  • Rzetelność
  • Umiejętność organizacji pracy i orientacja na osiąganie celów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji
  • Umiejętność współpracy
  • Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Doświadczenie zawodowe: powyżej 1,5 roku w obszarze zamówień publicznych w jednostkach sektora finansów publicznych
  • Znajomość Kodeksu cywilnego (zobowiązania)
  • Przeszkolenie z zakresu udzielania zamówień publicznych oraz z zakresu finansów publicznych