Starszy Kontroler Jakości

Dr Gerard Sp. z o.o.
Radzyń Podlaski
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
3 dni temu

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski
Główne zadania:
  • kontrola i rejestracja dostaw
  • pobieranie prób i wykonywanie analiz surowców i opakowań, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych
  • kontrola jakości półfabrykatów i wyrobów w toku produkcji
  • badania przechowalnicze wyrobów
  • kontrola higieniczna obszaru produkcji oraz magazynów
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • prowadzenie szkoleń z zakresu standardów jakościowych
  • wsparcie Specjalisty ds. Jakości w zakresie reklamacji wyrobów i surowców oraz dokumentacji systemowej
  • prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli oraz inspekcji
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunkowe – Technologia żywności lub pokrewne)
  • znajomość systemu HACCP oraz zasad GHP/GMP będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dokładność
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
  • zdolności analityczne
Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie
  • wsparcie doświadczonych pracowników
  • wyjazdy integracyjne
  • pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport, „wczasy pod gruszą”)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dr Gerard Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj