Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Starszy Asystent Doradcy Podatkowego

Kancelaria Krzysztof Modzelewski Tax & Accounting Services
Warszawa
praca stacjonarna
4777 dni temu

Ogłoszenie numer: 151592, z dnia 2011-06-17

Kancelarię założyli doświadczeni doradcy podatkowi. Każdy z nich w przeszłości pracował w renomowanych, międzynarodowych firmach zajmujących się doradztwem podatkowym. Główny założyciel Kancelarii, Krzysztof Modzelewski doradztwem podatkowym zajmuje się od blisko 20 lat. Poszukiwany kandydat pracowałby pod jego bezpośrednim kierunkiem.

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze podatkowej i księgowej działalności transgranicznej przedsiębiorców z obszaru niemieckojęzycznego. Do naszych klientów należą znane firmy międzynarodowe i krajowe.

Pracujemy w zespole renomowanych doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów i licencjonowanych księgowych. Więcej informacji na temat Kancelarii można uzyskać na stronie www.sdpm.pl.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: Asystent 2011/3

Opis stanowiska

Praca będzie polegać przede wszystkim na wykonywaniu następujących czynności:

  • przygotowywanie opinii podatkowych, projektów umów oraz pism procesowych (odwołania, skargi) - zależnie do zapotrzebowania klientów,
  • prowadzenie ewidencji podatkowych klientów,
  • przygotowywanie publikacji z zakresu prawa podatkowego w fachowych periodykach,
  • opiniowanie projektów zmian przepisów podatkowych.

Wymagania

  • wskazane 2 letnie doświadczenie w pracy w kancelarii doradztwa podatkowego,
  • mile widziane zdanie, przynajmniej części, lub zamiar podejścia w najbliższym czasie do egzaminów na doradcę podatkowego,
  • biegła znajomość języka niemieckiego (warunek bezwzględny z racji wyspecjalizowania Kancelarii w obsłudze klientów niemieckojęzycznych),
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • umiejętność korzystania z podstawowych aplikacji komputerowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie - stosownie do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji oraz predyspozycji osobowych,
  • codzienny kontakt z klientami zagranicznymi i krajowymi,
  • praca  w zespole doradców podatkowych, biegłych rewidentów oraz licencjonowanych księgowych,
  • perspektywa pracy w Kancelarii w charakterze doradcy podatkowego,
  • ubezpieczenie zdrowotne w Inter Polska, dające dostęp do renomowanych placówek medycznych (po zakończeniu okresu próbnego).

Wynagrodzenie

Od 5000 do 6000 PLN