Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Stanowisko Księgowo-Administracyjne

Park-M
małopolskie, Stary Sączz
praca stacjonarna
6942 dni temu

Ogłoszenie numer: 13269, z dnia 2005-09-15

Park-M zajmuje się usługami w zakrsie kształtowania krajobrazu, budową parków, zieleńców miejskich, rewaloryzacją zabytkowych obiektów ogrodowych

Miejsce pracy: małopolskie, Stary Sączz

Opis stanowiska

weryfikacja dokumentów fakturalnych, prowadzenie rozliczeń, korespondencji, wydawanie i rozliczanie zaliczek, współpraca z biurem rachunkowym

Wymagania

wykształcenie wyższe ekonomiczne, dokładność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność posługiwania się oprogramowaniem księgowym, MWord, Excel, itp. znajomość języka angielskiego komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji samodzielność

Oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość uczestnictwa w szkoleniach, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę