Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Sprzedawcy Samochodów

Noma-Auto
śląskie, Tarnowskie Góry
praca stacjonarna
6368 dni temu

Ogłoszenie numer: 26286, z dnia 2007-02-09

Noma-Auto

Autoryzowany Dealer Škoda Auto Noma Auto Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

realizację celów ilościowych, aktywną sprzedaż oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami,

Wymagania

- znajomości rynku motoryzacyjnego, - umiejętności nawiązywania kontaktów, - orientacji na osiągnięcia i otwartości na zmiany, - wysokiej kultury osobistej, - znajomości obsługi PC (Office), - prawa jazdy kat. B, - posiadania średniego wykształcenia, - znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Interesującą pracę dla czołowej marki na polskim rynku motoryzacyjnym, możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych, stabilne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy.