Zobacz więcej ofert pracy

SPRZEDAWCA

MACIEJKA SP. Z O.O.
Poznań
praca stacjonarna
4371 dni temu

Ogłoszenie numer: 244669, z dnia 2012-10-30

Jesteśmy firmą branży obuwniczej o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy  energicznych i komunikatywnych osób do punktów detalicznych :

Salon Obuwniczy LuPa - Galeria Handlowa  Panorama, ul. Górecka 30, Poznań

Salon Obuwniczy Lupa - ul. Dąbrowskiego 3, Poznań

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 20121030

Opis stanowiska

- obsługa klientów w salonie obuwniczym zgodnie ze standardami firmy, w tym:

- obsługa kasy fiskalnej,

- dbałość o prawidłową ekspozycję towaru,

- utrzymanie porządku na sali sprzedaży.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają

- pogodne usposobienie, cierpliwość i łatwość uczenia się,

- nastawienie na realizację celów,

- wykształcenie minimum średnie,

a ponadto są osobami::

- dokładnymi, uczciwymi i odpowiedzialnymi,

- o wysokiej komunikatywności i kulturze osobistej,

- umiejącymi współpracować w zespole,

- otwartymi na zmiany,

- z pozytywną energią.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- stabilność zatrudnienia

- możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych