Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Sprzedawca

Sprzedawca

Fabryka Okien WAFAM
śląskie, Piekary Śląskie
praca stacjonarna
7008 dni temu

Ogłoszenie numer: 12599, z dnia 2005-07-11

Fabryka Okien WAFAM Jesteśmy wiodącym producentem stolarki okiennej PCW na belgijskim profilu Deceuninck.

Sprzedawca

Miejsce pracy: śląskie, Piekary Śląskie

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby będzie należało: sprzedaż naszych produktów dla klientów obsługa klientów promocja firmy na rynku lokalnym

Wymagania

Wiek: 25-32 lata Doświadczenie: nie jest wymagane, preferowane jednak będą osoby które pracowały w handlu zwłaszcza stolarką okienną Wykształcenie: minimum średnie

Oferujemy

Wynagrodzenie: stałe Premia: w zależności od osiąganych wyników - uznaniowo Gwarantujemy szkolenia merytoryczne - o profilu, o okuciach i szybach oraz handlowe. Umowa na czas określony 3 miesięczny, potem stała.