Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
SPRZEDAWCA / PROJEKTANT KUCHNI

emka MEBLE
łódzkie, ŁÓDŹ, GOSTYNIN; OSTRÓW WLKP
praca stacjonarna
5826 dni temu

Ogłoszenie numer: 51652, z dnia 2008-11-05

emka MEBLE

Renomowana sieć salonów meblowych w Polsce poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, ŁÓDŹ, GOSTYNIN; OSTRÓW WLKP

Opis stanowiska

  • poszukujemy pracowników do SALONÓW KUCHENNYCH w Łodzi, Gostyninie oraz w Ostrowie Wlkp.
  • obsługa Klientów,
  • obsługa komputera i programów graficznych.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • otwartość, duża komunikatywność,
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • mile widziana znajomość branży,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programów graficznych i projektowania.

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w pracy z Klientem,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.