Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPRZEDAWCA/PRACOWNIK BIUROWY

CARTEXIM R.T.STANISZ SP.J.
Katowice
praca stacjonarna
6353 dni temu

Ogłoszenie numer: 30347, z dnia 2007-05-28

działamy od 1991r. ;zajmujemy sie sprzedażą hurtową i detaliczną ,serwisem i montażem sprzętu Car-audio , zabezpieczeń samochodowych, nawigacji itp.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

-bieżąca obsługa klientów detalicznych; wypisywanie fakur, paragonów;- podstawowa informacja telefoniczna ,łączenie rozmów;- sprzedaż ratalna;- twożenie ofert i cenników detalicznych i hurtowych

Wymagania

- wykształcenie min.średnie; - dobra znajomość komputera; - komunikatywność;- kreatywność;- mile widziane prwo jazdy katB;-

Oferujemy

-stałą pracę w młodym prężnie działającym zespole, możliwość awansu; dobre wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii