Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca powierzchni reklamowej

ATERIMA
małopolskie
praca stacjonarna
4159 dni temu
Specjaliści
polecają
najlepsze
oferty pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta, producenta innowacyjnego nośnika reklamy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Nr Ref.: SP/KR/02/13

Obowiązki:
  • sprzedaż produktów News2go
  • rozwijanie bazy klientów
  • utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami – zbieranie zamówień

Wymagania:
  • kreatywność
  • samodzielność  i skuteczność
  • mile widziani studenci

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • prawdziwie elastyczne godziny pracy – sam/a ustalasz jak pracujesz
  • wynagrodzenie za każdego pozyskanego Klienta