Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca miejsca reklamowego

ATERIMA
Kraków
praca stacjonarna
4087 dni temu
Specjaliści
polecają
najlepsze
oferty pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego Klienta, producenta innowacyjnego nośnika reklamy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: SMR/KR/2013

Obowiązki:
  • pozyskiwanie i zachęcanie nowych Klientów do spróbowania czegoś zupełnie nowego na rynku – sprzedaż reklamy na ekologicznych torbach rabatowych New2go

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i  chęć doskonalenia się w tym kierunku
  • umiejętność zdobywania nowych partnerów biznesowych
  • wytrwałość, kreatywność

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • cenne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów, które cechuje innowacyjność, nowoczesność i ekologia
  • wsparcie merytoryczne i praktyczne od specjalistów w tym zakresie
  • szkolenia przygotowujące do pracy
  • prawdziwie elastyczne godziny pracy, bez nadzoru „szefa"
  • jasne warunki wynagrodzenia na umowie zlecenia – wynagrodzenie za każdego pozyskanego Klienta
  • mile widziani studenci