Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Sprzedawca - Kierowca-Kraków

Family Frost Polska sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
7014 dni temu

Ogłoszenie numer: 11513, z dnia 2005-05-09

Family Frost Polska Sp. z o.o. należąca do koncernu Nestle AG od 11 lat w Polsce, 20 oddziałów w kraju, dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji rynku produktów mrożonych, lider w sprzedaży lodów

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

SPRZEDAŻ LODÓW I PRODUKTÓW MROŻONYCH Z SAMOCHODÓW CHLODNI NA WYZNACZONYCH TRASACH HANDLOWYCH

Wymagania

Sprzedawca (Przedstawiciel Handlowy Family Frost) Wymagania konieczne  wysoka komunikatywność i kultura osobista  prawo jazdy min. kat. B  uregulowany stosunek do służby wojskowej  wiek do 45 lat Dodatkowymi atutami będą  doświadczenie w sprzedaży  średnie wykształcenie  doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Oferujemy

Zapewniamy  interesującą pracę w renomowanej międzynarodowej firmie  pracę na samodzielnym stanowisku  rozwój zawodowy poprzez szkolenia  atrakcyjny system wynagradzania  zatrudnienie na umowę o pracę