Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Sprzedawca/ Kasjer

Cerro Torre Sport
śląskie
praca stacjonarna
5579 dni temu

Ogłoszenie numer: 64556, z dnia 2009-05-07

Cerro Torre Sport to sieć sklepów turystyczno-sportowych.Firma powstała w 1997 roku.Obecnie posiadamy dziewięć sklepów i nadal się rozwijamy.

Miejsce pracy: śląskie

Opis stanowiska

  • obsługa klienta
  • sprzedaż
  • przyjęcie towaru
  • Wymagania

  • doświadczenie w handlu (mile widziana znajomość branży turystyczno-sportowej)
  • kultura osobista, odpowiedzialność, punktualność,komunikatywność,dyspozycyjność
  • zaangażowanie w pracę
  • Oferujemy

  • stała praca
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w dynamicznym zespole
  • umowa o pracę
    Miejsce Pracy : Zabrze - M1, Bielsko - Geminni Park