Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Sprzedawca - Handlowiec

Plastiflora
Łódź
praca stacjonarna
4821 dni temu

Ogłoszenie numer: 145986, z dnia 2011-05-05

Firma PLASTIFLORA to czołowy na polskim rynku przedstawiciel branży dekoracji florystycznych. Od wielu lat dostarczamy najwyższej jakości produkrty zgodne z najnowszymi trendami dekoratorskimi.

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • realizacja założonych zadań sprzedażowych
  • aktywny udział w procesie sprzedaży
  • dbałość o profesjonalną obsługę klienta

Wymagania

  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych
  • zdolność obsługi komputera
  • komunikatywność
  • profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność planowania i organizacja pracy
  • odpowiedzialność i uczciwość
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawca
  • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w ambitnym zespole
  • stabilną pracę