Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Sprzedawca/Florysta

KAWON - Kwiaciarnia Małgorzata Nowak
Wrocław
praca stacjonarna
6060 dni temu

Ogłoszenie numer: 40048, z dnia 2008-02-14

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do nowo otwieranych kwiaciarni na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za miłą i profesjonalną obsługę klienta, sprzedaż kwiatów i upominków, układanie bukietów i kompozycji, oraz dbanie o sklep i towar.

Wymagania

- Chęć do pracy wśród kwiatów - Uczciwość - Dyspozycyjność - Mile widziany ukończony kurs florystyczny (warunek nie konieczny)

Oferujemy

- Szkolenie na stanowisku pracy pod okiem doświadczonego florysty - Miłą atmosferę pracy - Atrakcyjne wynagrodzenie