Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Sprzedawca, przedstawiciel handlowy,

MC POLSKA CZUPER SP.J
małopolskie
praca stacjonarna
5432 dni temu

Ogłoszenie numer: 73864, z dnia 2009-08-31

Wejdź na stronę www.virusolve.pl lub www.DlaUtrzymaniaRuchu.pl

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • sprzedaż bezpośrednia
  • telemarketing

Wymagania

  • pewność siebie i swoich możliwości
  • ambitny
  • komunikatywny
  • otwarty

Oferujemy

Wakacje to piękny okres relaksu i swobody, ale nie będę o tym pisał. Kiedy wakacje się skończą, postanowisz coś robić. Jeśli nie wiesz jaka praca da Ci idealną możliwość rozwoju osobowości i wykazania talentów, wybierz sobie specjalność i spróbuj ją poznać lepiej niż ktokolwiek inny. A teraz wyobraź sobie, siebie jak świetnie komunikujesz się z ludźmi na wakacjach, jak chętnie przyjmują Twoje sugestie i propozycje najlepszych dla nich rozwiązań. Zauważ jak bardzo cenią Ciebie za to co im proponujesz, wręcz „kupują” to od Ciebie z wdzięcznością. Jeżeli masz na tyle elastyczną wyobraźnię, to wyobraź sobie, że są zawody i praca, w której takie zdolności wprost przekładają się na sukces zawodowy, który daje wiele satysfakcji i zadowolenia. Gdybyś chciał swoje walory i talent spożytkować w pracy na stanowisku:
  • Menadżera
  • Przedstawiciela handlowego
  • Sprzedawcy
Przyjedź do nas na bezpłatne 2 –dniowe „Spotkanie – Szkolenie” na w/w stanowiska. W dn. 27 – 29 08 . 09 r., które odbędzie w siedzibie firmy MC POLSKA
  • Ilość miejsc ograniczona.
  • Dla 5 najlepszych gwarantujemy pracę oraz ciągły rozwój kariery zawodowej.
  • Wynagrodzenia od 3,5 tys. zł po 3 miesięcznym stażu pracy.
Zgłoszenia przyjmujemy do dn. 20. 08. 09 r.
  • Nie chodzi o to abyś ciężko tyrał, lecz potraktuj pracę jako dobrą zabawę. I to jest właściwe podejście:-) ...ciekawe w jaki sposób zdobędę klienta, jak przy tym będę się bawił i ile na tym zarobię, dając klientowi najlepszy produkt i serwis