Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
SPRZEDAWACA-DORADCA KLIENTA

P.H.U. KADA
pomorskie
praca stacjonarna
5656 dni temu

Ogłoszenie numer: 57728, z dnia 2009-02-18

P.H.U. KADA

P.H.U. KADA - to firma zajmująca się sprzedażą oświetlenia do wnętrz mieszkalnych i biurowych.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Sprzedaż oraz doradztwo w zakresie doboru oświetlenia
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję sklepu
  • Przygotowanie i prezentacja oferty

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Zainteresowania związane z aranżacją wnętrz będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta i dekoracji