Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Sprzątanie zakładu produkcyjnego Kraków ul.Jana Pawła

ISS Facility Services Sp. z o.o.
Kraków
pracownik fizyczny
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
709 dni temu
People make places
Miejsce pracy: Kraków

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące utrzymanie czystości pomieszczeń produkcyjnych, biurowych, magazynowych
  • Serwis kuchni i stołówki
  • Dezynfekcja pomieszczeń
  • Obsługa maszyn jezdnych, myjek ciśnieniowych w razie potrzeby
  • Zbieranie odpadów i segregacja zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • Dokładność i sumienność
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli- godziny do ustalenia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

Poznaj