Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Reda
Specjalisty ds. zakupu oraz importu

BALTIC UNITED
Reda
praca stacjonarna
5837 dni temu

Ogłoszenie numer: 47010, z dnia 2008-07-22

import-sprzedaż

Miejsce pracy: Reda

Opis stanowiska

    Do najważniejszych zadań osoby zajmującej ww stanowisko należeć będzie prowadzenie całokształtu spraw związanych z zakupami zagranicznymi od chwili zawarcia kontraktu do momentu rozładunku towaru w miejscu docelowego przeznaczenia. Osoba na ww stanowisku:
  • prowadzi bieżącą korespondencję i utrzymuje kontakt z dostawcami,
  • tworzy i uaktualnia harmonogram dostaw, ze szczególnym uwzględnieniem ruchu kontenerowego,
  • uczestniczy w planowaniu zakupów,
  • przygotowuje dokumenty niezbędne do zawarcia umów z dostawcami,
  • wypełnia i koryguje w miarę potrzeb wnioski dot. otwarcia akredytyw,
  • odpowiada za kontakt z bankami w zakresie wymienionym powyżej,
  • monitoruje proces odprawy celnej towaru.

Wymagania

  • wykształcenie: preferowane wyższe,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • preferowane doświadczenie w imporcie towarów lub praca w dziale zakupów,
  • zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • dobra obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną dogodną dla kandydata formę,
  • stabilną pracę w dynamicznym, młodym zespole firmie,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.