Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalisty ds. obsługi klienta (z językiem francuskim, niemieckim, czeskim)

Przedsiębiorstwo Produkcyjne Eko-Okna sp z o.o.
śląskie, Kornice gm. Pietrowice Wlk.
praca stacjonarna
4998 dni temu

Poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Kornice gm. Pietrowice Wlk.

Zadania:

Osoby na tej pozycji będą odpowiedzialne za budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientem zewnętrznym.

Zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna i zdalna sprzedaż produktów, pozyskiwanie i wsparcie klientów
  • doradztwo techniczne i rozwiązywanie pojawiających się problemów związanych z działaniem i funkcjonowaniem rynku zagranicznego,
  • efektywna współpraca z zespołem i klientami
Wymagania:

Odpowiedni kandydat powinien:

  • władać bardzo dobrze językiem francuskim,czeskim lub niemieckim
  • mieć wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikacyjne i być zorientowanym na współpracę z klientem międzynarodowym,
  • myśleć analitycznie,
  • posiadać zdolność szybkiego uczenia się,
  • bardzo dobrze obsługiwać komputer i dysponować wiedzą na temat sprzedaży
  • mile widziana będzie u kandydatów znajomość w dziale handlowym
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pełen pakiet szkoleń pracowniczych (w tym szkoleń technicznych),
  • ciekawe perspektywy rozwoju zawodowego,
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii informatycznych
  • ponadprzeciętny poziom wynagrodzenia adekwatny do zajmowanego stanowiska