Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalistę w Dziale Inwestycji, Remontów i Obsługi Technicznej.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 SUM
Katowice
praca stacjonarna
4959 dni temu

Ogłoszenie numer: 141265, z dnia 2011-03-22

w Katowicach ul. Ceglana 35, zatrudni w ramach umowy o pracę

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa.
  • Uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie zgodnie z ustawą Prawo Budowlane, co oznacza posiadanie uprawnień budowlanych:
    • do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,
    • do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej.
  • Aktualny wpis na listę członków właściwej izby samorządu zawodowego.
  • Umiejętność sporządzania kosztorysów robót budowlanych.
  • Znajomość programów komputerowych:
    • MS Office,
    • ZW CAD,
    • Norma lub inny do kosztorysowania.
  • Umiejętność przygotowania założeń do zakresu remontów i inwestycji.
  • Preferowana znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Oferujemy

  • pracę na stanowisku dającym możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz rozwinięcia posiadanych umiejętności,
  • pełne wprowadzenie w zakres obowiązków.