Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista

Platinum Home Sp. z o.o.
małopolskie
praca stacjonarna
3239 dni temu

Ogłoszenie numer: 789615, z dnia 2015-09-03

Firma Platinum Home Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem handlowym specjalizujący się w sprzedaży drzwi wewnętrznych, w związku z tym obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • wykonywanie wycen dla Klientów
  • opracowywanie dokumentacji technicznej
  • wykonywanie pomiarów
  • projektowanie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowana Technologia Drewna
  • znajomości branży meblowej oraz wiedza z zakresu stolarki budowlanej
  • znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w branży meblarskiej
  • obsługa oprogramowania AutoCad
  • zdolność organizowania pracy własnej kreatywność i samodzielność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
  • unormowane godziny pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności