Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Ruda Śląska
Specjalista z j.niemieckim

Doradztwo Personalne Emplo
Ruda Śląska
praca stacjonarna
4943 dni temu

Nasz Klient firma z kapitałem niemieckim, zatrudniająca ok. 50 osób, działająca w branży automatyzacji produkcji. Istnieje na rynku od 10 lat, rozwija się tworząc nowe technologie, zarówno na rynek polski jak rynki zagraniczne.

W związku z tworzeniem nowego stanowiska poszukujemy kandydatów:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Nr Ref.: AS/log/ 02/11

Cele i Zadania:
  • Wsparcie działu kalkulacji ofert i logistyki.
  • Wykonywanie kalkulacji projektowych w arkuszu Excella.
  • Wprowadzanie lub aktualizacja danych w wewnętrznym systemie ABS.
  • Przygotowywanie faktur sprzedaży.
  • Przygotowywanie ofert technicznych.
  • Wysyłanie ofert, kontakt telefoniczny z klientem polskim i zagranicznym.
  • Prowadzenie spraw związanych z telefonią i flota samochodową.
Niezbędne wymagania:
  • Zaawansowana znajomość j.niemieckiego oraz j.angielskiego,
    rozumienie tekstu, pisanie, również j.techniczny.
  • Biegła obsługa komputera w zakresie Office (Excell, Access).
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne.
  • Zdolności organizacyjne na wysokim poziomie: dokładność i terminowość.
  • Zdolności analityczne.
  • Doświadczenie zawodowe min.2 lata, na analogicznym stanowisku.
  • Mile widziana znajomość systemów ERP /SAP.

Oferta pracy skierowana jest do osób nastawionych na współpracę w zespole, potrafiących samodzielnie organizować sobie pracę, otwartych na nowe zadania, nastawionych na rozwój i uczenie się. Warunki zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę, możliwość udziału w kursach językowych.