Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz języka chińskiego

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Sławno    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 godz.
    Opis stanowiska tłumaczenie w językach: chińskim i polskim, pomocniczo angielski. tłumaczenie dokumentów z różnych dziedzin. tłumaczenia ustne podczas spotkań, negocjacji, w urzędach, delegacjach itp. tłumaczenie na budowie drogi ekspresowej S6 na odcinku Koszalin- Słupsk; realizacja...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Tłumacz śląskie
Specjalista w Biurze Zarządu

Personnel Service sp. z o.o.
śląskie, Piekary Śląskie
praca stacjonarna
1756 dni temu

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na potrzeby pracodawców w Polsce.
Specjalizujemy się m.in. w doradztwie personalnym, outsourcingu, leasingu pracowniczym, obsłudze zatrudnienia.
Nasi klienci reprezentują głównie takie sektory jak: automotive, R&D, RTV/AGD, przemysł ciężki oraz SSC/BPO.

Piekary Śląskie
Zakres obowiązków:
  • Organizacja pracy Biura Zarządu - organizacja spotkań, organizacja oraz rozliczanie podróży służbowych, prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu,
  • Obsługa Klientów wewnętrznych i zewnętrznych Spółki,
  • Wykonywanie tłumaczeń oraz współpraca z tłumaczami,
  • Prowadzenie rejestrów dokumentów Spółki (protokoły, uchwały, umowy i inne) wraz z kontrolą terminu ich obowiązywania,
  • Uczestniczenie w spotkaniach, protokołowanie,
  • Prowadzenie działań reklamowych i promocyjnych Spółki, zakup upominków, artykułów reklamowych na potrzeby Spółki
  • Uczestniczenie w tworzeniu i realizacji komunikacji wewnętrznej Spółki,
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowana anglistyka),
  • Doświadczenie na stanowisku sekretarki/ asystentki – min. 1 rok,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Dokładność i skrupulatność,
  • Komunikatywność,
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach światowych