Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista w Biurze Marketingu

TAURON Sprzedaż Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
4953 dni temu

TAURON Sprzedaż sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TAURON. Jest Spółką, która zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej do klienta indywidualnego i biznesowego. Usługę sprzedaży energii elektrycznej świadczy na terenie całej Polski. Każdego dnia ze sprzedawanej przez Spółkę energii elektrycznej korzysta ponad 4 mln Klientów. TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. w obecnej strukturze organizacyjnej działa od 3 stycznia  2011 r.  Kapitał zakładowy TAURON Sprzedaż  wynosi 479 029 800 zł. Jesteśmy jedną z największych polskich firm zajmujących się obrotem energią.

zatrudni  pracownika na stanowisko:

(umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: TS/MM/01/2011

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Marketing, Reklama),
  • doświadczenie w tworzeniu koncepcji marketingowych i w prowadzeniu działań marketingowych  i reklamowych,
  • szeroka znajomość zagadnień z zakresu marketingu,
  • kreatywność, aktywne podejście do wyzwań (generowanie pomysłów),
  • znajomość nowoczesnych trendów oraz narzędzi związanych z budowaniem długofalowych strategii marketingowych w relacjach z klientami i wspierania kanałów sprzedażowych,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, wytrwałość i konsekwencja w osiąganiu celów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • biegła obsługa pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Zakres obowiązków:
  • realizacja kampanii marketingowych i reklamowych – planowanie narzędzi, organizowanie, monitorowanie, raportowanie,
  • współpraca w zespołach projektowych przy realizacji kampanii marketingowych i reklamowych dla segmentów sprzedażowych,
  • wsparcie w kreowaniu koncepcji i przekazu realizowanych kampanii,
  • marketing internetowy - znajomość metod reklamy i promocji w sieci (reklama zasięgowa, afiliacje, marketing społecznościowy itp.),
  • monitorowanie, badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy oraz działalności konkurencji w zakresie nowości produktowych, przekazów reklamowych i marketingowych,
  • znajomość zagadnień z zakresu badań marketingowych,
  • badanie efektywności przeprowadzonych działań marketingowych,
  • bieżące działania biura marketingu.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • pracowniczy Program Emerytalny,
  • możliwość pracy w Spółce, która posiada ponad 4 mln klientów i należy do jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce.