Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA UBEZPIECZENIOWO-FINANSOWY

Krzysztof Kolarczyk - Finanse i Ubezpieczenia
Katowice
praca stacjonarna
6216 dni temu

Ogłoszenie numer: 34799, z dnia 2007-10-12

firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie ubezpieczeń na życie, funduszy emerytalnych, funduszy inwestycyjnych oraz produktów bankowych.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: SUF-11/07

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługę klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie produktów inwestycyjnych, ubezpieczeniowych i bankowych.

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - komunikatywność - rzetelność - samodzielność - przedsiębiorczość - kreatywność - wysoki poziom etyki zawodowej - mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

- przygotowanie teoretyczne i praktyczne do wykonywanej pracy - profesjonalną pomoc w okresie wdrażania do pracy - zaawansowany system szkoleniowy - ścieżkę rozwoju i kariery w firmie - pracę w renomowanej, znanej na rynku i godnej zaufania firmie - bardzo atrakcyjne warunki wynagradzania