Specjalista / Starszy specjalista

Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
8 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2024/06/PP
GŁÓWNE ZADANIA:
  •  współpraca z pracownikami naukowymi Instytutu w zakresie realizacji projektów naukowo-badawczych, w tym m.in. przygotowanie sprawozdawczości, monitorowanie terminowości realizacji zadań, weryfikacja poprawności ponoszonych wydatków
  • prowadzenie dokumentacji projektowej
  • opracowanie informacji nt. aktualnych konkursów dotyczących naborów wniosków o dofinansowanie projektów
  •  udział w opracowywaniu wniosków projektowych
  • monitorowanie ewidencji czasu pracy pracowników zatrudnionych przy realizacji badań naukowych w wewnętrznym systemie rejestracji godzin CIOP-PIB oraz w innych, wymaganych umowami systemach zewnętrznych
  •  udział w opracowywaniu rocznych planów działalności Instytutu oraz dokumentów sprawozdawczych
  • udział w opracowywaniu wniosków projektowych
  • udział w opracowywaniu rocznych planów działalności Instytutu oraz dokumentów sprawozdawczych
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (preferowane: nauki ekonomiczne, finanse, zarządzanie, prawo i administracja)
  • doświadczenie zawodowe związane z obsługą projektów finansowanych ze środków publicznych (np. w procesie oceny wniosków, rozliczania projektów, prowadzenia dokumentacji, etc.)
  •  komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel oraz MS Word)
DODATKOWYCH ATUTEM BĘDĄ:
  • znajomość przepisów i zasad związanych z wdrażaniem i realizacją programów operacyjnych w ramach funduszy strukturalnych;
  • doświadczenie w korzystaniu z baz danych w zakresie informacji naukowej oraz systemów informatycznych stosowanych w planowaniu i sprawozdawczości projektów
  • doświadczenie w zakresie opracowania wniosków grantowych/wniosków o dofinansowanie finansowanych ze środków krajowych i/lub zagranicznych
  • znajomość systemu EZD PUW (Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją);
  • umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, dokładność i odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość nabywania nowej wiedzy w zakresie realizacji projektów naukowo-badawczych, wynikającej z dokumentacji konkursowej oraz obowiązujących przepisów i wytycznych
  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • dofinansowanie kosztów wypoczynku
  • pakiet medyczny, pakiet sportowy Multisport
  • parking dla pracowników

JAK APLIKOWAĆ:

Informacje, o których mowa w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy, tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia

Dokumenty (CV) należy składać za pomocą przycisku aplikowania lub osobiście w siedzibie Instytutu lub przesłać w zamkniętej kopercie na adres:

Centralny Instytut Ochrony Pracy – PIB
Dział Spraw Pracowniczych
 ul. Czerniakowska 16
00-701 Warszawa
  • osoby, których oferty zostaną pozytywnie rozpatrzone, będą powiadomione o terminie rozmowy kwalifikacyjnej
  • osoby, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie, nie będą o tym informowane, a oferty zostaną komisyjnie zniszczone nie później niż po roku od zakończenia postępowania rekrutacyjnego
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Jesteśmy państwową placówką prowadzącą badania naukowe i działania rozwojowe w celu wypracowania nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych na rzecz ochrony pracy w dziedzinie bezpieczeństwa, higieny pracy i ergonomii. Mamy uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora w dyscyplinie inżynieria środowiska, górnictwa i energetyki. Działamy na rzecz rozwoju nauki – zarówno prowadząc badania i doskonaląc swoją wiedzę, jak też kształcąc innych. Nasza kadra naukowa prowadzi zajęcia dla studentów studiów podyplomowych Centrum Edukacji CIOP-PIB. Organizujemy konferencje, warsztaty i seminaria popularyzujące wiedzę z zakresu bezpieczeństwa pracy. Wydajemy prasę branżową. Współpracujemy z instytucjami na szczeblu krajowym, europejskim i międzynarodowym. Angażujemy dzieci, artystów - grafików, amatorów sztuki filmowej – wszystko po to, aby przesłanie o bezpiecznej pracy docierało jak najdalej, do jak najszerszego grona odbiorców.