Praca.pl Praca Mazowieckie Łomianki
Specjalista / Specjalistka ds. zakupów i importu

Sandex.pl Sp.zo.o
Łomianki
7 000 - 9 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9214741, z dnia 2024-08-19

Producent oraz importer upominków reklamowych poszukuje osoby do swojego zespołu. Mamy solidną ugruntowaną pozycje na rynku upominków reklamowych. Zdobyliśmy ją dobrą jakością, korzystnymi cenami i terminowością. Działamy od 1996 roku i stale inwestujemy w rozwój naszego zespołu. Współpracujemy z agencjami reklamowymi i gadżetowymi na terenie całej Europy.

Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert cenowych dla Działu Sprzedaży w oparciu o analizę rynku i wyszukiwanie nowości w branży reklamowej,
  • Prowadzenie projektów/zamówień dla Działu Sprzedaży, dbanie o jakość i terminowość realizacji zamówień (od planowania, opracowywania, realizacji po bieżący monitoring oraz kontrolowanie rozliczeń wynikających z realizowanych zleceń)
  • Komunikacja z zagranicznymi dostawcami, głównie w języku angielskim
  • Samodzielna współpraca z jednostkami notyfikacyjnymi, laboratoriami oraz innymi placówkami w celu pozyskania i weryfikacji niezbędnych danych dotyczących wymogów importowych i celnych dla danego produkt
  • Dbanie o pozytywne relacje biznesowe z dostawcami,
  • Wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu firmowego CRM
  • Realizacja i rozliczanie wyników zakupowych w oparciu o założony plan zakupowy,
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy tj. magazyn, logistyka, księgowość.
  • Udział w targach branżowych w kraju i za granicą

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację z dostawcami w mowie i w piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel), co przekłada się na efektywność i wydajność w codziennej pracy
  • Biegłość w korzystaniu z zasobów Internetu
  • Samodzielność, punktualność, obowiązkowość i zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, kreatywność
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność ustalania priorytetów
  • Dyspozycyjność i elastyczność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie: podstawa 7000 – 9000 zł brutto UoP + prowizja uzależniona od realizacji zamówień
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju i awansu
  • kartę Multi Sport
  • możliwość pracy hybrydowej
  • umowa na czas określony, a następnie umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj