Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista od spraw sieci bezprzewodowych

R-DATA
Kraków
praca stacjonarna
7126 dni temu

Ogłoszenie numer: 9631, z dnia 2005-04-15

R-DATA

firma projektująca i budująca systemy teleinformatyczne.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

specjalista ds teleinformatycznych sieci bezprzewodowych.

Wymagania

znajomość zagadnień sieci WiFi (w standardzie 802.11.a/b/g); znajomość zagadnień sieci LSDM; znajomość RADIUS-a; znajomość zagadnień montażu sieci bezprzewodowych; pożądane umiejętności programowania w językach : Java, HTML, PHP oraz znajomość relacyjnych baz danych.

Oferujemy

stałą współpracę, nie wykluczone zatrudnienie na umowę o prace; wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy i oferowanych umiejętności