Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. Zakupów

Aleksandria Sp. z o.o. Sp.k.
śląskie, Aleksandria k/ Częstochowy, ul. Gościnna 6, Konopiska
praca stacjonarna
3935 dni temu

Jesteśmy firmą od ponad 20 lat zajmującą się przetwórstwem mięsa i produkcją wędlin.
W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Aleksandria k/ Częstochowy, ul. Gościnna 6, Konopiska

Zadania:
  • realizacja strategii zaopatrzenia firmy
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami krajowymi i zagranicznymi
  • negocjowanie cen i warunków współpracy z dostawcami
  • optymalizacja kosztów zakupów
  • prowadzenie czynności administracyjnych dotyczących zakupów
  • przygotowywanie raportów i analiz
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania strategicznego
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dużą samodzielność działania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • bezpośredni udział w sukcesach firmy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)