Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
Specjalista ds. wylęgu, Ichtiolog

ECO-FISH-FARM
świętokrzyskie, k/Stąporkowa
praca stacjonarna
5321 dni temu

Ogłoszenie numer: 91063, z dnia 2010-03-25

Eco-fish-farm zajmuje się wylęgiem oraz hodowlą ryb (sum afrykański, jesiotr, siewruga, bester) oraz produkcją pasz dla ryb.

Miejsce pracy: świętokrzyskie, k/Stąporkowa

Opis stanowiska

Poszukujemy kreatywnej osoby posiadającej wiedzę z zakresu wylęgu oraz chowu ryb w systemie zamkniętym.

Wymagania

  • praktyczna wiedza z zakresy wylęgu i podchowu ryb w akwakulturze;
  • wykształcenie kierunkowe;
  • znajomość zagadnień w zakresie: hodowli ryb,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność, i odpowiedzialność;
  • dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • różnorodność zagadnień i możliwość rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie – do negocjacji.