Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
SPECJALISTA DS. WYCEN

OGÓLNOPOLSKI DYSTRYBUTOR Armatury Sanitarnej i Przemysłowej
Kraków
praca stacjonarna
5767 dni temu

Ogłoszenie numer: 50614, z dnia 2008-10-13

Firma kompleksowo zaopatrująca firmy wykonujące sieci wod-kan.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

SPECJALISTA DS. WYCEN w krakowskim oddziale firmy.
    Podstawowy zakres obowiązków to:
  • sporządzanie ofert i wycen dla kluczowych klientów z regionu,
  • przyjmowanie i realizacja zamówień,
  • wsparcie pracy handlowców w regionie,
  • nadzorowanie nad przepływem dokumentów pomiędzy oddziałem a centralą firmy.

Wymagania

  • znajomośći branży wod-kan
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie w pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko pracy
  • praca w dynamicznej i stabilnej firmie