Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

Intrum Sp. z o.o
Białystok, ul. Węglowa 5
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
1 dzień temu
Miejsce pracy: Białystok, ul. Węglowa 5
Intrum powstało w wyniku połączenia szwedzkiej grupy Intrum Justitia i norweskiego podmiotu Lindorff, stając się niekwestionowanym światowym liderem w branży windykacji i zarządzania wierzytelnościami. Obecnie prowadzimy działalność w 20 krajach na terenie całej Europy i zatrudniamy ponad 10.000 pracowników. Dbamy o to, aby firmy korzystające z naszych usług otrzymywały płatności na czas, jednocześnie pomagając osobom zadłużonym odzyskać kontrolę nad finansami.

Nasz zespół

W Intrum cenimy współpracę, otwartość i wzajemne wsparcie. Nasz zespół to profesjonaliści z różnych dziedzin, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem, tworząc przy tym środowisko pracy sprzyjające zarówno rozwojowi zawodowemu, jak i osobistemu. Panuje u nas kultura otwartej komunikacji oraz atmosfera wzajemnego szacunku, dzięki czemu każdy członek zespołu ma realny wpływ na sukces organizacji. Dbamy o to, abyś czuł/a się częścią wspólnoty, gdzie Twoje zaangażowanie i pomysły są doceniane, a codzienna praca przebiega w przyjaznym i profesjonalnym otoczeniu.
Twój zakres obowiązków:
  • telefoniczna obsługa klientów w zakresie uregulowania zaległych płatności – będziesz ustalać przyczyny opóźnień oraz prowadzić negocjacje na etapie polubownym, bo naszym celem jest pomaganie klientom i zawsze znaleźć rozwiązanie!
  • aktualizowanie i pozyskiwanie danych kontaktowych oraz informacji kluczowych dla skutecznej obsługi klientów – Twoje zaangażowanie przyspieszy rozwiązanie spraw
  • Twój rozwój jest dla nas priorytetem, dlatego aktywne uczestnictwo w szkoleniach, coachingach i spotkaniach rozwojowych jest wpisane w zakres obowiązków
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy w Call Center (obsługa klienta) - idealnie, jeżeli Twoje doświadczenie jest związane z zarządzaniem należnościami i negocjacją spłat zadłużeń
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne – to klucz do sukcesu w naszej branży!
  • jesteś głodny/a wiedzy? Super! Szukamy ludzi, którzy chcą rosnąć razem z nami i ciągle się rozwijać – my zapewnimy Ci przestrzeń i narzędzia, żebyś mógł/a osiągać coraz więcej!
  • masz motywację do osiągania wyników – jeśli napędza Cię osiąganie celów i zdobywanie wyników, na pewno znajdziesz tu miejsce dla siebie. Nasz system premiowy doceni Twoje zaangażowanie!
Co oferujemy?
  • rozwój od pierwszego dnia – dostaniesz od nas kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do pracy na najwyższym poziomie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • możliwość pracy hybrydowej – po okresie wdrożenia możesz połączyć pracę zdalną z pracą w biurze
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, platforma MyBenefit, program wellbeingowy Mindgram – dbamy o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie
  • atmosfera wsparcia i otwartości – u nas liczy się współpraca, a Twoje pomysły są zawsze mile widziane
  • kultura feedbacku i ciągłego doskonalenia – Twój rozwój jest dla nas ważny, dlatego regularnie otrzymasz konstruktywny feedback, który pomoże Ci stawać się lepszą wersją samego siebie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, których podanie jest dobrowolne, w celu przystąpienia do procesu rekrutacyjnego, do którego przystępuję, wyrażając niniejszą zgodę, oraz w zakresie, o którym mowa w obowiązku informacyjnym dołączonym do ogłoszenia rekrutacyjnego.

Informujemy, że aplikacje nie zawierające ww. klauzuli zgody nie będą rozpatrywane, a dane osobowe zostaną usunięte

Klauzula dla kandydatów: tutaj.

Poznaj