Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów
Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta biznesowego

IMAR
Chorzów
praca stacjonarna
4907 dni temu

Dla naszego klienta - operatora Cyfrowej Telefonii Komórkowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Zadania:

  • obsługa rozmów przychodzących od klientów biznesowych firmy,

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • komunikatywność,
  • biegła znajomość obsługi komputera,
  • dyspozycyjność,
  • nienaganna dykcja,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:

  • stawkę godzinową 8,80 PLN brutto,
  • kwartalne premie, oraz dodatkowe systemy motywacyjne,
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie,
  • system szkoleń,
  • pracę w zgranym zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zmianami.) Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.