Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
SPECJALISTA DS. TECHNICZNO-HANDLOWYCH

Schmidt-Seeger GmbH
świętokrzyskie, Poszukujemy pracownika na Region Polski Północnej i Południowej
praca stacjonarna
5340 dni temu

Ogłoszenie numer: 83040, z dnia 2009-12-02

Światowy lider w technice transportu i obróbki produktów sypkich w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie, Poszukujemy pracownika na Region Polski Północnej i Południowej

Opis stanowiska

  • budowa wizerunku firmy poprzez znajdowanie nowych klientów
  • zarządzanie sprzedażą
  • budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji handlowych z klientami
  • aktywne monitorowanie rynku
  • nadzór nad realizacją zawartych kontraktów
  • realizacja strategii rozwoju firmy i planów sprzedażowych

Wymagania

Jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży urządzeń lub maszyn z branży rolniczej
  • znasz język niemiecki lub angielski
  • znasz techniki sprzedaży i negocjacji
  • posiadasz umiejętności samodzielnego planowania i raportowania wyników pracy
  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • posiadasz praktyczną znajomość pakietów: MS Office i AutoCad
  • jesteś dyspozycyjny i posiadasz gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • możliwość pracy na zasadach home office
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość udziału w tworzeniu organizacji