Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista Ds. Systemów Teleinformatycznych

Zeto w Katowicach
Katowice
praca stacjonarna
7048 dni temu

Ogłoszenie numer: 10820, z dnia 2005-04-28

www.zetokatowice.pl

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

administrowanie systemami operacyjnymi Linux i Windows, instalowanie i konfigurowanie aktywnych urządzeń sieciowych, zarządzanie istniejącą infrastrukturą informatyczną, wdrażanie systemów bezpieczeństwa sieciowego, konfigurowanie i administracja usługami dns, www, mail, itp.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego, biegłej znajomości administracji serwerów platformy Linux bardzo dobrej znajomości sieci TCP/IP oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci, umiejętności konfiguracji, zarządzania sieciami i rozwiązywania problemów sieciowych znajomości sprzętu CISCO, IBM, znajomości mechanizmów i narzędzi monitorowania urządzeń sieciowych, dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

możliwość rozwoju zawodowego, specjalistyczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenie