Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Specjalista ds. systemów alarmowych

DPK System
małopolskie, Kraków/Wieliczka
praca stacjonarna
5987 dni temu

Ogłoszenie numer: 41751, z dnia 2008-03-24

DPK System

firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku zabezpieczeń elektronicznych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków/Wieliczka

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: • doradztwo techniczne i projektowe, • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla kontrahentów, • obsługę klientów.

Wymagania

• mile widziane wykształcenie techniczne, • znajomość rynku zabezpieczeń, • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy w zespole, • dyspozycyjność oraz chęć odbywania podróży służbowych, • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, • komunikatywna znajomość języka angielskiego, • prawo jazdy kat. B (praktyczna umiejętność), • obsługa komputera w zakresie MS Office.

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego, • twórczą atmosferę oraz możliwości rozwoju, • atrakcyjny system wynagrodzeń, • umowę o prace na czas nieokreślony.
Składając dokumenty CV i List motywacyjny na ww. stanowisko, prosimy o dopisanie klauzuli: "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133 poz. 883."