Najnowsze oferty pracy

  • Inspektor nadzoru budowlanego

    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    nadzór na pracownikami, podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych, dostaw materiałów, bhp na budowie itp.
  • Inżynier budowy

    4 dni
    Osoba zatrudniona na stanowisku inżyniera budowy odpowiedzialna będzie między innymi za nadzór na pracownikami, podwykonawcami, dokonywanie obmiaru, kontrola robót budowlanych , dostaw materiałów, bhp na budowie itp.
  • Inspektor diagnosta ds. nawierzchni i podtorza

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat   8 000 - 9 000 zł brutto/mies.
    1 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: prowadzenie badań diagnostycznych w celu zebrania informacji o obiektach i urządzeniach, ocena stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych, sporządzanie dokumentacji do książki obiektu budowlanego, wynikającej z...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Sprzętu Budowlanego

TRAKCJA S.A.
Wrocław, ul. Opolska 199
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
612 dni temu
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Opolska 199
Zakres zadań:
  • Praca na terenie Bazy Technicznej, odpowiedzialnej za utrzymanie i naprawę sprzętu drogowego i ogólnobudowlanego dla Grupy;
  • Dbałość o optymalne rozplanowanie pracy parku maszyn i operatorów;
  • Kontrola oraz rejestrowanie godzin pracy sprzętu;
  • Zlecanie napraw sprzętu warsztatowi wewnętrznemu oraz opisywanie faktur za naprawę;
  • Zamawianie części zamiennych oraz materiałów do napraw maszyn;
  • Kontrola zużycia paliwa z kart pracy oraz w systemie GPS;
  • Ewidencja i analiza czasu pracy kierowców samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony DMC;
  • Dbanie o wyposażenie w odzież ochronną ochrony osobistej oraz sprawy socjalne pracowników;
  • Analiza i kontrola kosztów za naprawę sprzętu drogowego.
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej (wymagane!);
  • Wykształcenie średnie techniczne budowlane;
  • Znajomość budowy maszyn oraz pojazdów ciężarowych;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – w tym MS Word oraz MS Excel;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Skrupulatność;
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.
Nasza oferta:
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Bony towarowe.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Program rekomendacji pracowników.
  • Możliwść uzyskania uprawnień.
  • System premiowy.
Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki. Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując linie kolejowe, tramwajowe, drogi, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:
  • budowa Lokalnego Centrum Sterowania w Malborku
  • rewitalizacja historycznej stacji Warszawa Główna Osobowa
  • kompleksowa modernizacja linii kolejowej na odcinku Warszawa - Gdynia
  • budowa zaplecza technicznego dla Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej
  • elektryfikacja pierwszej w Niemczech autostrady dla ciężarówek - pionierski projekt w skali Europy przy współpracy z Siemens
  • stworzenie systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna
  • przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie
  • wprowadzanie nagradzanych, innowacyjnych rozwiązań energetycznych i zawodowych

Aplikacje:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ – DOŁĄCZ DO NAS. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” w celu przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego do Trakcja Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółkę podanych danych osobowych w celu aplikowania na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Pamiętaj, w każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę, jednak bez wpływu na przetwarzanie danych pozyskanych przed wycofaniem zgody.

Administratorem danych osobowych jest Trakcja S.A. z siedzibą w Warszawie (kod: 02-017) przy Al. Jerozolimskich 100. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Poznaj

Trakcja S.A.

Dlaczego warto?

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki. Powstaliśmy tuż po II Wojnie Światowej, aby odbudować zniszczoną infrastrukturę kolejową i tak oto działamy do dziś, zmieniając polską branżę budowlaną. Od lat przekraczamy granice, działając na Litwie, Łotwie i Ukrainie, a także w Niemczech i Szwecji. Zakres naszych prac nie ogranicza się do linii kolejowych, tramwajowych czy trolejbusowych – w dużej mierze specjalizujemy się w budowie dróg, mostów, obiektów inżynieryjnych i kubaturowych oraz w obszarze inżynierii środowiska. Jesteśmy żywo zaangażowani w branżę elektroenergetyczną - działamy jako wykonawca sieci dystrybucyjnych i przesyłowych oraz jako producent urządzeń na potrzeby układów zasilania linii kolejowych i tramwajowych. Co istotne - zapewniamy kompleksową realizację kontraktów, świadcząc również usługi projektowe.

Proces rekrutacji

Krok Zapoznamy się z Twoim CV Zapoznamy się z Twoim CV
Krok Zadzwonimy Zadzwonimy
Krok Spotkamy się Spotkamy się
Krok Damy znać, jak Ci poszło Damy znać, jak Ci poszło
Krok Witamy na pokładzie! Witamy na pokładzie!