Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Specjalista ds. Sprzedaży

Pro Media Robert Wolnik
śląskie, Katowice/Sosnowiec
praca stacjonarna
5678 dni temu

Ogłoszenie numer: 55612, z dnia 2009-01-27

Dynamicznie rozwijająca się firma Pro Media - producent i importer ceramiki reklamowej oraz dystrybutor gadżetów reklamowych o zasięgu ogólnopolskim poszukuje do nowo otwieranego biura handlowego w Katowicach/Sosnowcu osób na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie, Katowice/Sosnowiec

Opis stanowiska

    Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w sprzedaży gadżetów reklamowych takich jak kubki, długopisy, odzież rekalmowa itp..., jesteś osobą ambitną, samodzielną i wierzysz, że sukces firmy zależy od Ciebie – dołącz do naszego zespołu

Wymagania

  • Poszukujemy osób komunikatywnych i łatwo nawiązujących relacje z klientami, chcących rozwijać swoje umiejętności sprzedaży,
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży gadżetów reklamowych.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym zespole,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Przyjazną atmosferę i stabilność zatrudnienia.