Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

KRDECH
Kraków
praca stacjonarna
5975 dni temu

Ogłoszenie numer: 43814, z dnia 2008-05-09

KRDECH

Firma specjalizująca się w sprzedaży usług telekomunikacyjnych. Współpracujemy z największymi firmami z branży, tj.: Telekomunikacja Polska, Netia, Dialog, Telekomunikacja Novum.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

• pozyskiwanie klientów umówionych przez dział telemarketingu, specjalista przedstawia oferty handlowe i podpisuje umowy na uprzednio umówionych przez nas spotkaniach, • negocjacje z klientem, • profesjonalne doradztwo techniczne, ­• dopasowanie oferty do potrzeb klienta, • utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami, • realizacja strategii handlowej firmy.

Wymagania

• komunikatywność, • dyspozycyjność, • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, • wysoka kultura osobista, • nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów, • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• pracę w dynamicznie rozwijającej się branży, • profesjonalny system szkoleń i przygotowań, • niezbędnie narzędzia pracy, • wynagrodzenie adekwatne do wyników + premie miesięczne za efektywność w wykonywaniu planów, • możliwość szybkiego awansu na stanowisko kierownika zespołu, • indywidualny dobór godzin pracy, • umówione spotkania przez dział telemarketingu dla każdego handlowca.