Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Specjalista ds. Sprzedaży

VidCom.pl Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6479 dni temu

Ogłoszenie numer: 25201, z dnia 2006-12-22

W związku z rozwojem prowadzonych projektów, poszukujemy pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

- Do obowiązków pracownika będzie należało m.in.: pozyskiwanie klientów biznesowych na produkty informatyczne branży e-commerce, np.: http://www.VidCom.pl (wideokonferencje, wideokomunikacja) http://www.Brutto.pl (platforma handlowo-biznesowa) oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

- dobra znajomość komputera, oprogramowania biurowego, Internetu, branży e-commerce, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - prawo jazdy kat. B, - umiejętność pracy w grupie oraz z klientem, - systematyczność i odpowiedzialność, - wysoka kultura osobista. Mile widziane: - doświadczenie w zakresie marketingu lub telemarketingu, - znajomość programów i rozwiązań informatycznych dla biznesu, w szczególności branży e-commerce (B2B i B2C), - własny samochód, - komputer i dostęp do Internetu w domu.

Oferujemy

- system wynagrodzeń uzależniony od efektów pracy (podstawa + prowizje), - pracę w młodym, prężnym i doświadczonym zespole, - styczność z nowoczesną technologią i znanymi projektami, - miłą atmosferę pracy, opartą o cele, a nie zakazy, - możliwości samorealizacji, kształcenia i rozwoju.