Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. sprzedaży

AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4869 dni temu

Jeśli dotychczasowa praca nie daje ci już satysfakcji –to dobrze trafiłeś, ponieważ ta oferta skierowana jest specjalnie do Ciebie!
Szukamy ludzi ambitnych , chcących w życiu osiągnąć sukces i pokazać na co ich stać.
Jeśli to właśnie Ty jesteś taką osobą to wyślij jak najszybciej swoją aplikację!

Kraków

Zadania:
  • poznanie i wdrożenie produktu inwestycyjnego do sprzedaży
  • pozyskiwanie klientów oraz działania sprzedażowe
  • dosprzedaż dla aktualnych klientów
  • budowanie bazy potencjalnych klientów
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej – będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność budowania relacji z klientami
  • umiejętność prowadzenia rozmów, prezentacji, finalizacji umów
Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej, europejskiej instytucji finansowej
  • motywacyjny system wysokich wynagrodzeń
  • stałą opiekę merytoryczną
  • dla najlepszych pracowników gwarantujemy premie i dodatki
  • ściśle określona ścieżka kariery zapisana w umowie
  • profesjonalne szkolenia z zakresu finansów i psychologii sprzedaży