Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Maxtel Sp. z o.o
Kraków
praca stacjonarna
5223 dni temu

Ogłoszenie numer: 104934, z dnia 2010-07-01

Autoryzowany Partner Telekomunikacji Polskiej S.A.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów umówionych przez dział telemarketingu, specjalista przedstawia oferty handlowe i podpisuje umowy na uprzednio umówionych przez nas spotkaniach
  • negocjacje z klientem
  • profesjonalne doradztwo techniczne
  • dopasowanie oferty do potrzeb klienta
  • utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami
  • realizacja strategii handlowej firmy

Wymagania

  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziany własny samochód
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • samodzielną i ciekawą pracę
  • prestiżowy produkt
  • profesjonalne szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników + premie miesięczne za efektywność w wykonywaniu planów
  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko kierownika zespołu
  • indywidualny dobór godzin pracy
  • umówione spotkania przez dział telemarketingu dla każdego handlowca