Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY / TELEMARKETER

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4913 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży elektronicznej, poszukujemy kandydatów/kanddyatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. TM/pWW/01/11

Zadania:

- telefoniczna, hurtowa sprzedaż produktów firmy

- pozyskiwanie nowych klientów

- budowanie długofalowych relacji z klientami firmy

- realizacja celów sprzedażowych

- ścisła współpraca z Product Managerami

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w call center)

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

- otwartość i aktywność

- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

- pracę w doskonałej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje)

- szkolenia produktowe i sprzedażowe

- niezbędne narzędzia do pracy

- pracę w stałych godzinach 8-16

recruit_bottom2.jpg