Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

TQMsoft
Kraków
praca stacjonarna
4737 dni temu

Ogłoszenie numer: 157747, z dnia 2011-07-28

TQMsoft

Firma szkoleniowo-wdrożeniowa o ugruntowanej pozycji na rynku.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: HR-SO-12

Opis stanowiska

  • organizacja i logistyka szkoleń otwartych i zamkniętych B2B
  • nadzorowanie projektów szkoleniowych, współpraca z klientem
  • nadzorowanie dokumentacji szkoleniowej
  • kontrola jakości szkoleń
  • obsługa serwisowa i proceduralna szkoleń
  • współpraca z trenerami i dostawcami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • bardzo dobra komunikacja werbalna, zdolności negocjacyjne, elokwencja
  • precyzja w działaniu
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami: MS Power Point, MS Word, MS Excel, poczta elektroniczna, internet

Oferujemy

  • praca w młodym dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie