Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
SPECJALISTA ds. SPRZEDAŻY REKLAMY INTERNETOWEJ

Ataxo Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
6398 dni temu

Ogłoszenie numer: 28397, z dnia 2007-04-13

Ataxo Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa agencja reklamy internetowej poszukuje osób do pracy w biurze w Katowicach na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: TS300/Katowice/praca

Opis stanowiska

- otwartych - konsekwentnie dążących do wyznaczonych celów - o dynamicznej i zorganizowanej postawie

Wymagania

- komunikatywności - asertywności - miłego głosu - dobrej znajomości obsługi komputera i internetu Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta.

Oferujemy

- program szkoleniowy - możliwość rozwoju i awansu dla osób, które potwierdzą swoje umiejętności - wynagrodzenie składające się z części stałej i systemu prowizyjnego uzależnionego od wyników - pracę w ambitnym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy